Naudingi patarimai

Optimali drėgmė namuose

Būsto mikroklimatas veikia mūsų sveikatą. Kalbant apie mikroklimatą dažniausiai minima temperatūra. Norisi, kad namuose nebūtų nei per vėsu, nei per karšta. Tam yra daug inovatyvios įrangos, kuri garantuoja komfortą. Tiesa, tobulas mikroklimatas yra neatsiejamas ir nuo žmogaus organizmui labiausiai tinkamos drėgmės.

Geriausi drėgmės surinkėjai

Per savo 10-ies metų patirtį esame išbandę praktiškai visus drėgmės surinkėjus. Tiek buitinius, tiek pramoninius (statybinius). Labiausiai analizavome bei lyginome žinomų gamintojų produkciją, gaminius, kurie yra atpažįstami visame pasaulyje. Tiek verslininkų, tiek pavienių asmenų.

Užliejo butą. Ką daryti?

Daugiabučio gyventojams gana dažna problema – buto užliejimas. Ne tik dėl kaimynų kaltės, tačiau ir dėl prakiurusio stogo. Tai yra ne tik labai nemaloni, gyvenimą apsunkinti problema, tačiau ir investicijų reikalaujanti situacija. Žinoma, svarbiausia, kad išeitis yra ir sutvarkyti užlietą butą galima gana greitai. Reikia nelaukti, kadangi kuo ilgiau drėgmė bus patalpose – tuo didesnė yra pelėsio tikimybė.

Drėgmės surinkėjas automobiliui - greitas būdas išdžiovinti automobilį

Labai dažnai pasitaikanti situacija tai automobilio salono džiovinimas. Užsikišus automobilio stogo latakui, palikus atidarytą automobilio langą lietaus metu vanduo pradeda skverbtis į automobilio saloną to pasekoje automobilyje kaupiasi drėgmė, pradeda formuotis pelėsis. Šitoje situacijoje labai gerai veikia ir visa problema pasalina buitiniai dregmes surinkejai. Sitai situacijai tinkami buitiniai dregmes surinkejai

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050