Kokia drėgmė turi būti kambaryje

Normali drėgmė namuose yra 40-60% rėžiuose. Šildymo sezono metu kambario drėgmė dažnu atveju nukrenta net iki 30% ar net dar žemiau ir tai sukelia diskomfortą, sveikatos problemas. Sausas oras sukelia daug problemų. Per didelė drėgmė taip pat nėra gerai. Gali greitai įsiveisti pelėsis ir kiti grybeliai. Pelėsis labai pavojingas žmogaus sveikatai.

Normali drėgmė namuose

Labai svarbu gyvenamuosiuose kambariuose, ypač miegamuosiuose palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Jeigu pas Jus per žemas drėgmės lygis Jums pagelbės oro drėkintuvai jie skirti pakelti namuose drėgmės lygį. Geriausi yra šaltų garų oro drėkintuvai. Jie nepaliks baltų nuosėdų ant grindų ar baldų. Kuo patalpa didesnė tuo geriau rinktis galingesnį oro drėkintuvą taip jis greičiau pridrėkins kambarį iki norimo lygio. Jeigu pas Jus per didelis drėgmės lygis Jums pagelbės tada buitiniai drėgmės surinkėjai jie skirti sumažinti kambario drėgmės lygį. Jei susiduriate dažnai su per didelę patalpos drėgme ir kambarys yra >25kv rekomenduojame imti galingesnį drėgmės surinkėją, kurio našumas nuo 15-20l/ 24h. Jeigu kambarys 10-15kv pilnai užteks drėgmės surinkėjo, kurio našumas iki 10l/24h.

Drėgmė namuose norma

Labai svarbu namuose palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Tik su kokybiškais įrenginiais galite pasiekti savo norimų rezultatų. Rekomenduojame prieš įsygijant prietaisą į namus jį pirmiau išmėginti ir išsinuomuoti pas mus kad įsitikintumėte jo nauda. Tik tinkamo galingumo įrenginys Jums suteiks daugiau džiaugsmo ir mažiau vargų kontroliuojant drėgmės lygi namuose. Nenusipirkite per silpno įrenginio nes vėliau galite gailėtis.

Kambario drėgmė

Normali kambario drėgmė garantuos Jums geresne gyvenimo kokybę be perštinčios odos, alergijų, niežtinčių akių ar pelėsio kambario kampuose. Jeigu nežinote kokia tiksliai drėgmė pas Jus tai galite išmatuoti pasitelkę drėgmės matuoklius

Kokia drėgmė turi būti kambaryje

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050