Geriausi drėgmės surinkėjai

Per savo 10-ies metų patirtį esame išbandę praktiškai visus drėgmės surinkėjus. Tiek buitinius, tiek pramoninius (statybinius). Labiausiai analizavome bei lyginome žinomų gamintojų produkciją, gaminius, kurie yra atpažįstami visame pasaulyje. Tiek verslininkų, tiek pavienių asmenų.

Lyderiaujantys gamintojai yra TROTEC, MASTER, WOODS, KROLL, Ballu, Remko, El-Bjorn. Kiti prekiniai vadai yra mažiau žinomi. Dėl to pogarantiniu laikotarpiu prireikus atsarginių dalių – gali būti sunku jas gauti. Drąsiai sakome, kad tai praktiškai yra misija neįmanoma. O jeigu ir rasti pavyks, deja, gali būti, kad pakaitinės dalys bus tokios brangios, kad kur kas pigiau ir paprasčiau pasirodys pirkti naują drėgmės surinkėją.

Iš savo ilgametės praktikos galime pateikti gana aiškius kriterijus, kurie turėtų padėti jums rasti tinkamiausią drėgmės surinkėją. Tokį, kuris dirba našiai ir tarnauja daug metų. Esminiai pasirinkimo aspektai pateikti žemiau.

  • Našumas. Pirmiausia reikia žiūrėti – koks yra drėgmės surinkėjo našumas. Kuo jis yra didesnis – tuo įranga dirba efektyviau, tad greičiau išsausins patalpas iki reikalingo drėgmės lygio (jis yra kažkur 40-55 procentai). Kartais labiau apsimoka pirkti galingesnius surinkėjus, kurie dirba greičiau, nei silpnesnius, kurie džiovina ilgokai iki norimo rezultato.
  • Elektros sąnaudos. Kitas svarbus aspektas yra elektros sąnaudos. Apsimoka pirkti brangesnius, tačiau tokius, kurių elektros sąnaudos yra mažos, energinis efektyvumas aukštas. Tai galiausiai leidžia sutaupyti. Nesirinkite tokio, kuris ima daug elektros energijos. Tai yra ne tik neekonomiška, tačiau ir neekologiška.
  • Funkcijos. Štai vienas svarbiausių drėgmės surinkėjo parametrų yra jo funkcijos. 1) Viena svarbiausių yra ta, kuri prisipildžius vandens bakui – įrenginys automatiškai išsijungtų. 2) Kita svarbi funkcija – galimybė nustatyti norimą drėgmės lygį. Tuomet įranga veikia iki tol kol, jį pasiekia. Kai tikslas pasiektas – surinkėjas išsijungia. Taigi, nereikia nuolatos tikrinti jo darbo. Jeigu pakyla drėgmės lygis patalpose – įranga pradeda veikti (ypač naudingas pasirinkimas rūsiuose ir kitose panašiose vietose, kur tam tikrais periodais drėgmės gali būti daugiau nei kitais). 3) Pasirinkus buitinį drėgmės surinkėją taip pat siūlome žiūrėti – ar jis turi jonizatorių. Tai yra bene pats efektyviausias patalpų oro valymo metodas. Visos šios funkcijos dažniausiai reikalingos tuomet, kai ieškomas buitinis drėgmės surinkėjas. Kai aktualus pramoninis – inovatyvumas ir galimybės dažniausiai ne tokios svarbios. Esminis dalykas yra greitas ir našus darbas.
  • Akustika. Renkantis drėgmės surinkėjus taip pat įvertinkite ir akustinius niuansus. Geriausi yra tie, kurie veikia ne garsiau nei 50 dB. Tai yra optimalus garsumas, kuris netrikdo žmogaus. Galėsite atlikti įprastus, rutininius darbus, pamirškite, kad įranga veikia, kuria norimą ir tinkamą mikroklimatą.
  • Gamintojas. Galiausiai, rinkitės ir pagal gamintojus. Pasirinkę žinomų gamintojų drėgmės surinkėjus galite būti tikras, kad prireikus pakaitinių dalių – jas rasti nebus sunku. Jeigu perkate labai pigius surinkėjus, kurie yra pagaminti neaiškaus gamintojo, deja, gali būti, kad perkate klastotę arba apskritai įrenginius, kurie yra gaminami iš prastos kokybės medžiagų. Neverta. Tai yra pinigų išmetimas. Kokybė – atsiperka.

Mūsų, kaip specialistų, rekomendacija – TOP 3 patys geriausi BUITINIAI drėgmės surinkėjai yra:

  • Woods WDD 80.
  • Woods WDD90.
  • Ballu BDM 30.

Per daugiau nei 10 metų šie modeliai nebuvo sugedę nei vieno karto. Skamba stulbinančiai? Mes patys vis dar negalime tuo patikėti. Jeigu norite išbandyti – galite išsinuomoti pas mus. Patikrinkite juos. Patiko ir tiko – tuomet galite įsigyti. Verta pirmiausia išbandyti silpnesnį, o jeigu jis nepateisino poreikių – galingesnį. Tai padės rasti optimalų variantą, kuris geriausiai tinka konkrečiose patalpose. Svarbiausia, kad paieškos bus be jokio neigiamo rezultato, kadangi išbandžius – tiksliai rasite tinkamą opciją.

Mūsų, kaip specialistų, rekomendacija – TOP 3 patys geriausi PRAMONINIAI drėgmės surinkėjai yra:

  • TROTEC TTK 170 ECO.
  • TROTEC TTK 350S.
  • TROTEC 650S.

TROTEC TTK 170 ECO – karalius, favoritas, kuriam nėra lygių. Tačiau ir kiti du minėti modeliai – dirba labai efektyviai ir džiugina greitais rezultatais. Visi šie trys modeliai yra pats optimaliausias pasirinkimas remonto arba statybų metu.

Iš kitų gamintojų taip pat galime parekomenduoti MASTER, KROLL. Tai irgi rinkoje puikiai žinomi gamintojai, kurių vardas siejasi su kokybe. Tarnaus tikrai daugiau nei 10 metų, o pats gamintojas duoda net 3 metų, o kartais net ir ilgesnę garantiją.

Kur geriausia statyti drėgmės surinkėją?

Galiausiai, atminkite, kad svarbu ne tik geras drėgmės surinkėjas, tačiau ir tinkama jo statymo vieta. Statyti reikia toje vietoje, kurioje drėgmės lygis yra pats didžiausias. Idealiu sprendimu – toje patalpoje yra labai reikalinga gera oro cirkuliacija. Palikite tarpą tarp oro sausintuvo ir sienos ar baldų – tai pagreitins surinkėjo darbą. Norint dar greitesnio ir efektyvesnio sausinimo – papildomai pasistatykite ir oro ventiliatorius. Tuomet patalpų džiovinimas bus net kelis kartus greitesnis.

Kas geriau pirkti savo ar nuomuotis?

Kalbant apie pramoninį (statybinį) jeigu jį naudosite tik savo butui ar namui įsirengti jo Jums pirkti tikrai neapsimokės. Geriau nuomuotis ir nepermokėti už daiktą kurio ateityje nenaudosite. Statybinius drėgmės surinkėjus reikia prižiūrėti. Ardyti ir valyti nuo dulkių kurių jis sugeria daug statybos metu nes kitu atveju jis Jums ilgai netarnaus ir suges. Nuomuojantis drėgmės surinkėją Jums šitos problemos atkrenta.

 

Geriausi drėgmės surinkėjai

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050