Oro drėkintuvas Woods VIENNA HSW100

Oro drėkintuvas Woods VIENNA HSW100

Techninės savybės

Našumas
24L/24h
Oro srautas
1000 ml/val
Galia
0,02 kW
Vandens bako talpa
30 l
Svoris
8 kg

Nuomos kaina

1 - 7 d.
7 €
7 - 30 d.
6 €
30 d. ir daugiau
5,5 €

REZERVUOTI DATĄ

Aprašymas

Oro drėkintuvas "Woods VIENNA HSW100"

Galingas, labai ekonomiškas oro drėkuntuvas kurio našumas net iki 1000 ml/val; Rekomenduojama ofisui, namui. Optimalus rekomenduojamas plotas nuo 10 iki 250 m2; Šaltų garų natūralus drėkinimas.

Wood’s Vienna HSW100 yra aukštos kokybės Švedijoje pagamintas oro drėkintuvas, kuris padidins kambario drėgmės lygį. Dėl didelio bako, energijos vartojimo efektyvumo ir žemo triukšmo lygio šis garuojantis drėkintuvas idealiai tinka daugelyje sričių.

Oro drėkintuvas padės išlaikyti optimalų 45–55 % santykinio drėgnumo intervalą namuose, parduotuvėse, biuro patalpose. Virusai išgyvena ir labiau plinta esant žemai drėgmei. Sausos sąlygos taip pat išdžiovina nosies gleives, neleidžiant patogenams įsiskverbti į jūsų kūną. Woods VIENNA HSW100 drėkintuvas, galintis drėkinti didelę atvirą biuro erdvę. Dėl paprasto veikimo ir plačios aprėpties jis yra idealus sprendimas sveikesnei ir patogesnei patalpų aplinkai.

Wood’s Vienna HSW100 yra prietaisas, kuris gamina nematomus šalto vandens garus, kad padidintų drėgmės lygį ore. Įrenginyje yra vandens lygio jutiklis, užtikrinantis, kad žinotumėte, kada yra pakankamai vandens, kad įrenginys veiktų. Sausas oras patenka į įrenginį aplink drėkintuvo šoną ir galinę dalį. Sausas oras praeina per drėgną filtrą, o drėgmė pasklinda patalpoje. Visos bakterijos lieka ant antimikrobinio filtro aparato viduje.

Visoje patalpoje gryni garai išleidžiami galingo, bet tylaus ventiliatoriaus pagalba. Šaltas rūkas lengvai pasklinda ore ir nekrenta atgal ant įrenginio. Wood's Vienna drėkintuvas pasižymi neįtikėtinai mažu energijos suvartojimu ir triukšmo lygiu. Vienna HSW100 gali būti paliktas veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir vis tiek sunaudos ne daugiau kaip 26 kWh per visus metus.

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050