Nutrūkusių laidų ieškiklis MASTECH MS6818

Nutrūkusių laidų ieškiklis MASTECH MS6818

Techninės savybės

Nuomos kaina

1 - 7 d.
10 €
7 - 30 d.
9 €
30 d. ir daugiau
8 €

REZERVUOTI DATĄ

Aprašymas

Nutrūkusių laidų ieškiklis "MASTECH MS6818"

Šis prietaisas, sudarytas iš siųstuvo, imtuvo ir kelių papildomų priedų, yra skirtas signalo siuntimui metaline konstrukcija ir to signalo aptikimui paslėptoje po paviršiumi konstrukcijos dalyje. Siųstuvas taip pat veikia kaip AC/DC įtampos voltmetras, todėl prietaisu galima matuoti veikiančios linijos įtampą.  

Prietaiso pagalba aptiksite laidus ar jų nutrūkimus sienoje (vienpolis iki 2m, dvipolis iki 0.5m, vieno kontūro iki 2.5m). MS6818 idealiai tinka kabeliams sienose / po žeme sekti. Šis prietaisas gali lengvai rasti saugiklius ir pertraukiklius grandinėse arba rasti pertrūkius ir trumpuosius jungimus kabeliuose, pavyzdžiui, grindų šildymo sistemose. Jis taip pat lengvai aptinka įvairius kabelius ir metalinius vamzdžius.

Funkcijos:

  • Elektros laido trumpinimo vietos nustatymas
  • Grandinės trūkio sienoje ar žemėje radimas
  • Kebelio sekimas sienoje ar žemėje ( Ypač pasiteisina vejos roboto kontūro kabelio kelio sekimas )
  • Gali aptikti elektros lizdus ir paskirstymo dėžutes, kurios buvo atsitiktinai užtinkuotos.

Aparato veikimo principas: Siųstuvas, prijungtas prie kabelio ar metalinio vamzdžio, išsiunčia AC signalą, moduliuotą skaitmeninius signalu. Toks signalas sukuria kintamą elektrinį lauką. Prikišus imtuvo jutiklį prie elektrinio lauko, bus generuojama įtampa, kurią apdorojęs prietaisas gali pateikti informaciją ekrane. Pagal tai galima nustatyti laidininko vietą ir galimus pažeidimus. Visiems panaudojimams siųstuvo prijungimas turi užtikrinti uždarą grandinę.

Vienos gyslos naudojimas: Siųstuvas prijungiamas prie tik 1 laidininko. Dėl naudojamo aukšto dažnio, gali būti nustatomas tik vienas laidininkas. Kitas laidininkas yra žemė. Toks prijungimas siunčia aukšto dažnio srovę laidininku į žemę. Priklausomai nuo naudojimo ir medžiagų, sekimo gylis gali būti nuo 0-2m. Atvirose grandinėse gali būti naudojamas: • Trūkių paieškai sienose ar grindyse; • Elektros linijų nustatymui ir sekimui buitiniame elektros tinkle. • Susiaurėjimų, užlinkimų ir kitokių kliūčių nustatymui metaliniu laidu vamzdžiuose

Dviejų gyslų naudojimas: Siųstuvas prijungiamas bent dviem laidininkais, paprastai ši schema taikoma veikiantiems arba neveikiantiems elektros lizdams. Veikianti maitinimo linija: „+“ lizdas prijungiamas prie fazinio laido, o įžeminimo lizdas prie neutralaus laido. Jei linijoje nėra apkrovos, moduliuotas signalas per paskirstytą talpumą bus perduotas į neutralų laidą ir grįš į siųstuvą. Neveikianti maitinimo linija: „+“ lizdas prijungiamas prie vienos linijos laido, o įžeminimo lizdas prie lygiagrečios linijos laido, likę 2 laidai sujungiami tarpusavyje. Šiuo atveju „+“ lizdas gali būti prijungtas prie maitinimo linijos laido, o žemės lizdas gali būti prijungtas prie apsauginio įžeminimo maitinimo linijoje

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050