Drėgmės surinkėjas automobiliui - greitas būdas išdžiovinti automobilį

Drėgmės surinkėjas automobiliui

Tinkama transporto priemonės priežiūra nėra sudėtinga. Svarbiausia esant problemai žinoti – kaip sutvarkyti gedimus arba kitas mašinos problemas. Viena jų gali būti perteklinė drėgmė, kuri ne tik gadina saloną, tačiau ir trukdo tinkamai, saugiai vairuoti.

Automobilio salono džiovinimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai užsikemša transporto priemonės stogo latakas, kai pamirštama uždaryti transporto priemonės langą, tad į vidų patenka lietaus vanduo ir kitais panašiais atvejais. Per daug drėgmės reiškia pelėsį. Praktiškai visada. Svarbiausia nelaukti ir kuo greičiau išdžiovinti saloną, kadangi tai sumažins jo sugadinimo tikimybę. O atnaujinimas, deja, labai brangus.

Perteklinę drėgmę geriausiai pašalinti gali buitinis drėgmės surinkėjas.

Kuris modelis geriausiai tinka drėgmės automobiliui šalinimui?

Jeigu Jums reikalingas drėgmės pašalinimas iš transporto priemonės – siūlome rinktis vieną iš žemiau šiai situacijai labiausiai tinkamų buitinių drėgmės surinkėjų.

Ballu BDM-30L – itin galingas. Standartiniame automobilyje drėgmę pašalins per 1-3 dienas. Esminė sąlyga, kuri užtikrina, kad įrenginys veiktų gerai, yra 10-15 laipsnių šiluma. Kadangi žiemos metu šilumos yra mažiau (net ir šildomuose garažuose) – verta rinktis kitą surinkėją.

Prie mažesnės temperatūros puikiai veikia Wood's WDD80 arba Wood's WDD90. Efektyviai šalina perteklinę drėgmę iš transporto priemonės per 2-5 dienas priklausomai nuo drėgmės lygio. Jeigu norite, kad džiovinimo greitis būtų trumpesnis ir pats procesas efektyvesnis – verta kartu naudoti ir Master 3,3 kW elektrinį šildytuvą. Kompleksinis įrangų naudojimas padės pasiekti geresnį ir greitesnį rezultatą.

Taigi, išvada tokia, kad:

  • Kai šilumos užtenka, džiovinimui siūlome rinktis Ballu BDM-30L.
  • O kai lauke arba patalpose yra vėsoka, greitesniam džiovinimui geriausiai tinka Wood's WDD80 arba Wood's WDD90.

Papildoma atkreipiame dėmesį į tai, kad didesnėms nei lengvosioms transporto priemonėms džiovinti taip pat siūlome naudoti ir elektrinius oro ventiliatorius. Optimalus modelis, kuris paspartins džiovinimo procesą, yra Master BL 8800. Jis sukelia oro cirkuliaciją ir taip paspartina džiovinimą.

Žemiau pateikiame svarbiausias efektyvaus džiovinimo sąlygas.

  • Labai svarbu, kad automobilio salone džiovintuvas stovėtų tiesiai.
  • Džiovinimo metu visi automobilio langai turi būti uždaromi.
  • Džiovintuvas veikia pats, tačiau kartais galite „užmesti akį – kaip jam sekasi“.
  • Kuomet drėgmės surinkėjo bakelis/talpa prisipildys – įrenginys išsijungs automatiškai. Jums reikės išpilti sukauptą vandenį.

Tinkamai išdžiovintas automobilio salonas padės išvengti pelėsio, grybelio bei kitų mikroorganizmų, kurie ne tik sukelia nemalonius kvapus, tačiau ir blogina salono kokybę.

Vienareikšmiškai – buitinis drėgmės surinkėjas yra pats geriausias sprendimas salono džiovinimui. Jokia kita priemonė nebus užtektinai efektyvi.

Priklausomai nuo situacijos bei reikalingos įrangos – nuomos kaina varijuoja nuo 30 eur iki 50 eur. Galime pasigirti, kad su mūsų įranga jau buvo išdžiovinta keliasdešimt transporto priemonių. Jeigu ištiko bėda – susisiekite ir mes padėsime Jums ją sutvarkyti gana greitai ir svarbiausia – tikslingai.

Drėgmės surinkėjas automobiliui

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Dregmessalinimas.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - nuo 8 val iki 14 val

VII - pagal susitarimą. Teirautis telefonu

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu.

Kaunas

Galimas pristatymas į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050